HABERLER
AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, İzmir’in kaplumbağa hızıyla ilerlemeyi hakketmediğini belirterek, "Bu şehrin kaplumbağa hızıyla gidişine son vereceğiz" dedi.
Başbakan Erdoğan, Manisa'da gerçekleştirdiği toplu açılışların ardından geldiği Adnan Menderes Havalanı'nda, partililer tarafından coşkuyla karşılandı
AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, 3 Ocak Cuma günü İzmir'e gelerek seçim çalışmalarına başlayacağını söyledi.
Bakanlık görevini devreden Binali Yıldırım, çalışanlara hitabında, bu kadar gayret ederken bazılarının da fitne, dedikodu üretmeye, Türkiye’ye yapılan hizmetleri gölgelemeye yönelik bir takım faaliyetlerin içerisinde olduğunu belirtti.
AK Partili Milletvekili Binali Yıldırım, HSYK'nın 17 Aralık açıklamasına tepki gösterdi. Yıldırım, “HSYK, açıkça Danıştay'a talimat vermiştir” dedi.
Ulaştırma Denizcilik Haberleşme Bakanı Görevi Lütfi Elvan'a bırakan İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, bakanlığındaki devir teslim töreninde görevi süresinde yapılan hizmetleri anlattı.
Başbakan Erdoğan, Ankara-İstanbul Yüksek Hızlı Treninin deneme seferlerini yarın Sakarya'da başlatacak.
Binali Yıldırım, İzmir’deki askeri tersanede meydana gelen kazada hayatını kaybedenlerin ailelerine ve Türk milletine baş sağlığı diledi.
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, İnternet Governance Forum'un (IGF) 9. İnternet Yönetişim Şurası'nın 2014 yılı Eylül ayında İstanbul'da yapılacağını bildirdi.
AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Sayın Yıldırım’ı yıpratmayı hedef alan söz konusu yayın ve paylaşımların gerçek dışı olduğu konusunda bilgilendirme
Bakan Binali Yıldırım, güvenlik konusunda herhangi bir sorun olmadığını söyledi.
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 29 Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı ve gelecekte ülke hedeflerinin çok büyük
Cumhuriyetimizin ilanının 90’ıncı yıldönümü olan bugünü büyük bir sevinç ve gururla kutluyor, milletçe bu heyecanı paylaşıyoruz. Aziz milletimizin Bayramı kutlu olsun.
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Yıldırım, "Dünya ticareti doğuya kayıyor, doğudaki büyüme yüzde 11, batıdaki büyüme yüzde 6" dedi.
Dünyanın en büyük projelerinden Marmaray, Cumhuriyet'in 90. yıldönümü olan 29 Ekim'de hizmete giriyor. Sultan Abdülmecid'in hayali olan "Asrın Projesi'nin açılışını Gül ve Erdoğan yapacak.