HABERLER
Cumhuriyetin kuruluşunun 91. yıl dönümü nedeniyle Anıtkabir’de düzenlenen törende Cumhurbaşkanı Erdoğan, mozoleye çelenk koydu, Büyük Önder Atatürk’ün manevi huzurunda saygı duruşunda bulundu ve şeref defterini imzaladı.
AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle yayınladığı kutlama mesajında, “Cumhuriyetimiz hepimizin yükselen sesi, gurur vesilesi; birlik ve bütünlüğümüzün harcıdır” dedi.
İzmir Ticaret Odası (İZTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş başkanlığındaki heyet, Ankara’da AK Parti İzmir Milletvekili ve Cumhurbaşkanı Özel Danışmanı Binali Yıldırım ile görüştü
İTÜ, eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım’a fahri doktora verdi.
Cumhurbaşkanı Özel Danışmanı ve İzmir Milletvekili Sayın Binali Yıldırım, 9 Eylül İzmir'in kurtuluşunun 92. yıldönümü için kutlama mesajı yayınladı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajında, "Milletimizin aynı kararlılığı sergilemeye devam etmesi sayesinde bizler, her türlü vesayet zincirini kırdık" dedi.
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Başdanışmanı Yıldırım, negatif açıklama bekleyenlerin hevesini kursağında bıraktı.
10 Ağustos 2014 günü, güçlü ve büyük Türkiye'nin lideri, Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, halkın seçeceği ilk Cumhurbaşkanı adayı olarak milletimizin karşısına çıkıyor.
AK Parti Genel Başkan Başdanışmanı Binali Yıldırım, “Cemaat dini irşad eder, hükümet ülkeyi yönetir. Cemaatin devlet içinde teşkilatlanmasına gerek yok” dedi.
AK Parti Genel Başkan Başdanışmanı Binali Yıldırım'ın Ramazan Bayramı tebrik mesajı
Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı, İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, Ak Parti Genel Başkan Danışmanlığı görevine getirildi.
Manisa'nın Soma ilçesinde yaşanan maden faciası nedeniyle Başbakanlık tarafından 13 mayıs 2014 tarihinden itibaren 3 günlük milli yas ilan edildi.
Erzincan'a gelen Binali Yıldırım "Bu seçimlerin verdiği en büyük mesaj budur. Ülkeyi siyasetçiler yönetir, cemaatlerde irşad eder" diye konuştu.
AK Parti 2014 Seçim Beyannamesi, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından, Ankara Arena'da düzenlenen toplantıyla açıklandı.
İzmir'de AK Partili tek belediye olan Bayındır Belediyesi'nin yapmak istediği bir projeyi CHP'li Büyükşehir Belediyesi'nin engelliğini söyleyen Binali Yıldırım, "Bir de diyorlar ki bizim hizmetlerimiz engelleniyor. Bu yalan değil de nedir?" dedi.